Co można zapakować w blister składany?

Blister Składany to forma opakowania, która z pewnością znana jest każdemu. Warto jednak wiedzieć, jakie przedmioty można zapakować właśnie w taki blister. Co to będzie? Fachowcy odpowiadają.

Blister Składany – przedmioty elektroniczne

W Blister Składany można zapakować między innymi przedmioty elektroniczne, takie jak pendrive lub słuchawki. Jest to dobry sposób na to, aby zabezpieczyć je w czasie transportu oraz sprawić, że trafią one do klienta w stanie nienaruszonym.

Jednocześnie blistry typu zgrzewanego zapewniają szczelność, dzięki czemu para wodna nie może trafić do urządzenia. Mowa tutaj przede wszystkim o magazynach, w których poziom wilgotności może być wysoki.

Blister Składany – przedmioty plastikowe

Niezależnie od tego, czy będą to figurki, zabawki dla dzieci lub zestawy do składania, blistry sprawdzają się świetnie do tego, aby nie tylko zabezpieczyć, ale również zaprezentować przedmiot. Dzięki temu można podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Plastik w zależności od swojej gęstości może być podatny między innymi na uszkodzenia mechaniczne, takie jak drgania oraz zarysowania. W niektórych przypadkach upadek może spowodować nawet pęknięcia. Blister zapobiega takim sytuacjom.

Blister Składany – przedmioty metalowe

Metal to materiał, który jest podatny przede wszystkim na zarysowania. Jest to szczególnie widoczne w przypadku przyborów kuchennych, takich jak sztućce. Pakując je w blister, można mieć pewność, że warstwa plastiku zabezpieczy przedmioty przed uszkodzeniami.

Blister jako opakowanie może dopasować się do wielu różnorodnych kształtów. Właśnie dlatego warto wziąć go pod uwagę przy pakowaniu materiałów metalowych, również takich jak noże, które mogłyby być niebezpieczne. Blister izoluje ostre krawędzie przed klientami.

Blister składany to opakowanie, które może posłużyć wielu różnorodnym firmom. Są one na tyle uniwersalne, że mogą równie zabezpieczać przedmioty elektroniczne, plastikowe oraz metalowe. Warto wziąć to pod uwagę prowadząc przedsiębiorstwo.