Dystrybutor akcesoriów meblowych – jak go wybrać?

akcesoria meblowe

Firmy, które zajmują się wytwarzaniem lub renowacją mebli, a także klienci indywidualni chcący zmienić dotychczasowy wygląd wyposażenia swojego domu, szukając akcesoriów meblowych, nie powinni kierować się tylko ceną czy estetyką tych elementów. Ważny jest wówczas również odpowiedni dobór dystrybutora akcesoriów meblowych. Jak go wybrać? Podpowiadamy. 

Dystrybutor akcesoriów meblowych – szeroka oferta produktowa

Dobry dystrybutor akcesoriów meblowych powinien gwarantować swoim klientom szeroką ofertę produktową, pochodzącą od różnych producentów. Dobrze, jeśli oferuje on nie tylko okucia meblowe, zawiasy, systemy do szaf, wkręty, cokoły, nóżki czy podnośniki, ale także okucia do szkła, które często wykorzystywane są podczas produkcji mebli, czy oświetlenie LED. Najlepiej, jeżeli w jednym miejscu można kupić również okucia budowlane, a więc klamki drzwiowe, odbojniki, zawiasy czy zamki.

Dystrybutor akcesoriów meblowych – promocje

Dystrybutor akcesoriów meblowych zarówno na wyposażenie szaf wnękowych, jak i inne elementy, powinien od czasu do czasu oferować zniżki. Dobrze, jeżeli na jego stronie internetowej znajdziemy zakładkę „promocje”, w której będą umieszczone aktualne oferty. Inwestorzy doceniają też przejrzystą stronę internetową, za pośrednictwem której, w szybki i prosty sposób można zrobić zakupy i zamówić wszelkie niezbędne do remontu czy renowacji mebli elementy.

Dystrybutor akcesoriów meblowych – czas oczekiwania na produkty

Nawet jeżeli dystrybutor akcesoriów meblowych prowadzi wyłącznie sklep internetowy, powinien oferować swoim klientom fachowe doradztwo i pomoc w zakresie doboru poszczególnych elementów. Warto zwrócić uwagę również na czas oczekiwania na produkty. Zamówienie powinno być potwierdzone w ciągu jednego, maksymalnie dwóch dni roboczych od dokonania zakupu. Dobrze, jeżeli taka firma oferuje również niektóre produkty w ofercie express, w przypadku której czas oczekiwania na zamówione wyroby jest maksymalnie skrócony.