Ławy rozkładane i podnoszone – w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?

lawa rozkladana

Podczas projektowania wystroju wnętrz mieszkania, domu czy biura zawsze zwraca się uwagę na to, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Najbardziej kreatywne rozwiązania znajduje się na niewielkich powierzchniach. Gdzie sprawdzą się ławy rozkładane i podnoszone?

Ławy do salonu rozkładane – kiedy się sprawdzą?

Wszystkie ławy rozkładane i podnoszone są doskonałym rozwiązaniem do salonów. To właśnie w tych pomieszczeniach najczęściej ustawia się stoliki kawowe, które służą domownikom na co dzień. Zwykle również tam przyjmuje się gości. Wtedy możliwość podwyższenia lub powiększenia stolika jest na wagę złota.

Stylowa ława rozkładana drewniana dobrze wpisze się w wystrój salonów urządzonych w różnych stylach. Jest nie tylko praktycznym, ale i estetycznym dodatkiem. Warto umieścić ją szczególnie w małych salonach, które zwykle występują w mieszkaniach w blokach.

Ławy rozkładane pokojowe – czy to wygodne?

Modne ławy pokojowe to dobre rozwiązanie do kawalerek. Mieszkania złożone z jednego pokoju wymuszają na właścicielach poszukiwanie sposobów na oszczędność miejsca. Na co dzień zdecydowanie wystarcza ława w formie złożonej, ale podczas wizyt gości czy świąt można ją powiększyć.

Ława rozkładana i podnoszona sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Można dopasować jej wysokość do zmieniającego się wzrostu dziecka. Na takim stoliku maluch może rysować, malować czy odrabiać lekcje. Dzięki możliwości rozłożenia ławy jest w stanie tworzyć rysunki czy układać puzzle razem z przyjaciółmi.

Ławy rozkładane i podnoszone – czy sprawdzą się w biurze?

Ławy rozkładane i podnoszone to dobre rozwiązanie do biur, szczególnie gdy są one niewielkie. Stolik kawowy można wykorzystać podczas rozmów z pracownikiem, a rozłożoną ławę w trakcie większych spotkań z zespołem. To bardzo wygodne w sytuacjach biznesowych.

Ławy rozkładane i podnoszone sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu, w którym na co dzień nie trzeba korzystać z dużego stołu. Można je umieścić nawet w jadalniach.