Ranking oczyszczaczy powietrza do bardzo dużych powierzchni

czyste powietrze

Oczyszczacz z jonizatorem powietrza doskonale poradzi sobie z zanieczyszczeniami, w tym również wirusami i bakteriami, ale czy oczyszczacz powietrza z jonizatorem poradzi sobie także na bardzo dużych powierzchniach? Na co zwrócić uwagę kupując urządzenie do dużych powierzchni i na jakiego producenta postawić?

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz z jonizatorem powietrza?

Oczyszczacze powietrza już od kilku lat stanowią must have w wielu domach. Skąd wynika to zainteresowanie sprzętem z kategorii sterylizujących powietrze? Niestety z jego jakością z roku na rok nie jest najlepiej, nie bez przyczyny polskie miasta stanowią jeden z najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Filtrując powietrze w domu, czy biurze sprawiamy, że jest ono nie tylko czyste, ale również zdecydowanie bardziej rześkie, szczególnie jeśli wybierzemy oczyszczacz z jonizatorem powietrza. To właśnie funkcja jonizacji czyni powietrze tak świeże, niczym w lesie. Pozbywając się z powietrza zanieczyszczeń w tym wirusów i bakterii, pozbywamy się tym samym złego samopoczucia, braku koncentracji, czy problemów z górnymi drogami oddechowymi.

Czy oczyszczacze powietrza działają równie dobrze na dużych przestrzeniach, jak na niewielkich?

W sklepach znajdziemy różnego rodzaju oczyszczacze powietrza, które różnią się od siebie nie tylko funkcjonalnością, czy wyglądem, ale również powierzchnią oczyszczania i wydajnością, to właśnie na te parametry powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru najlepszego modelu. Aby oczyszczacz z jonizatorem powietrza, był równie skuteczny na bardzo dużej powierzchni, musi być odpowiednio do niej dobrany, jak np. VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz, którego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80m2, a wydajność 620 m2/h. Dobrze dobrana wydajność urządzenia to jego, jak najlepsza praca w konkretnych warunkach.

VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz zajmujący pierwsze miejsce w rankingu oczyszczaczy do dużych powierzchni

Oczyszczacze powietrza Vestfrost charakteryzują się bardzo dobrym system filtracji, która zachodzi poprzez:

  • filtr wstępny

  • wkład węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • oraz jonizator

Złożoność filtracji sprawia, że oczyszczanie powietrza jest bardzo skuteczne. VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz z funkcją jonizacji doskonale sprawdzi się nawet na bardzo dużych powierzchniach, mimo to warto dodać, że nie zajmuje on, aż tak dużo miejsca a jego opływowy kształt i prosty wygląd pozwala dopasować go do różnych wnętrz.

Oczyszczacze Vestfrost na tle konkurencji charakteryzuje możliwość zdalnego sterowanie, jest to bardzo praktyczna funkcja, szczególnie kiedy urządzenia pracuje np. w biurze typu open space.

VESTFROST VP-A1S70WH to urządzenie skuteczne, praktyczne i do tego bardzo funkcjonalne, głośność pracy również nie stanowi problemu, ponieważ urządzenie w trybie niskim emituje hałas nie przekraczający 17 dB, to na tyle cicho, że można przy włączonym urządzeniu spokojnie pracować, czy nawet spać.

Sprawdzi się jako skuteczny eliminator zanieczyszczeń, zarówno w domu, jak również w dużej powierzchni biurowej.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl